Traktordiena pulcē tūkstošus

Traktordiena 2014 Traktordiena 2014

2014. gada 17. maijā jau piekto reizi Latvijā notika pasākums TRAKTORDIENA 2014, kas risinājās SIA AGRO-KAĶENIEKI laukā Siljāņi, Annenieku pagastā, Dobeles novadā. Pasākumu organizēja nodibinājums Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai sadarbībā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministriju, Lauku tīklu un SIA AGRO-KAĶENIEKI.

Uz pasākumu tika aicināti lauksaimnieki, lauku sētu saimnieki, tehnikas un lauksaimniecības nozares interesenti, lauku un pilsētu iedzīvotāji.

Organizatori ir tiešām pateicīgi par kuplo apmeklētāju pulku, kas sasniedza gandrīz 5 tūkstošus.

Visas dienas garumā apmeklētāji skatījās un juta līdzi pasaulē lielāko un pazīstamāko zīmolu traktoru sacensībām četrās jaudas disciplīnās; iepazinās ar jaunākajiem lauksaimniecības tehnikas un tehnoloģiju piedāvājumiem un pakalpojumiem; uzdeva jautājumus un guva atbildes no valsts sektora un lauksaimniecības nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, dažādu lauksaimniecības nozaru speciālistiem, iepazinās ar lauksaimniecības izglītības iestādēm un piedalījās daudzo dalībnieku sagatavotajās aktivitātēs.

Organizatori un pasākuma dalībnieki bija sarūpējuši daudz dažādu pārsteigumu tehnikas lietotājiem un interesentiem. Īpašu sajūsmu izrādīja bērni un bērnu vecāki par aktivitātēm, kurās varēja piedalīties visi, kas vēlējās, un papildus vēl tikt pie dažādām dāvanām.

TRAKTORDIENU 2014 vadīja auto un traktortehnikas zinātājs PAULS TIMROTS, kurš komentēja ne tikai traktoru sacensības, bet arī auto demonstrējumus no Klubs 4×4 un Zazklubs.lv.

Pasākuma TRAKTORDIENA mērķis ir veicināt Latvijas lauksaimniecības un lauku attīstību, kā arī uzņēmēju, valsts, nevalstisko organizāciju, lauksaimniecības izglītības iestāžu, lauksaimniecības nozaru speciālistu un lauksaimnieku sadarbību.

Apmeklētājiem pasākums bija bez ieejas maksas!