Kombaini – no teorijas līdz praksei

Kombainii_bezgada_logo

Mācību diena “KOMBAINI – no teorijas līdz praksei”

Mācību diena “KOMBAINI – no teorijas līdz praksei” ir unikāls pasākums, kura laikā uz viena lauka tika pulcēti 14 dažādu ražotāju kombaini. Notika kulšanas testi un paraugdemonstrējumi. Mērķis – veikt praktiskos demonstrējumus lauksaimniecībā, organizēt pieredzes apmaiņu starp lauksaimniecības nozares speciālistiem, uzņēmējiem un interesentiem, palīdzēt lauku saimniekiem izdarīt savām vajadzībām piemērota kombaina izvēli.

 

pas_Kombaini

Mācību diena „KOMBAINI – no teorijas līdz praksei” –

2012.gada 16., 17.jūlijā SIA„JOŽI”laukā„Līči”, Jaunpils pagastā, Jaunpils novadā.

Pasākuma mērķis – veikt praktiskos demonstrējumus lauksaimniecībā, organizēt pieredzes apmaiņu starp lauksaimniecības nozares speciālistiem, uzņēmējiem un interesentiem.

Pasākumā piedalījušies tehnikas ražotāju pārstāvji ar dažādu ražotāju firmu kombainiem. Tika prezentēta un vērtēta 14 dažādu marku kombainu darbība, uz lauka kuļot miežus. Vērtēšanas mērķis – iepazīstināt lauksaimniekus un interesentus ar dažādu marku kombainu raksturīgajām īpašībām, vienādos darba apstākļos orientējoši noteikt dažādu marku kombainu darba rezultātus, palīdzēt iespējamajiem kombainu pircējiem orientēties plašajā piedāvājumu klāstā. Pasākuma apmeklētājiem iespējams salīdzināt, izvērtēt un uzzināt visu par sev interesējošo kombainu, iespēja vērot ekspertu darbu, vērtējot kulšanas kvalitāti, iepazīties ar kombainu darba kvalitāti.

Pasākumā piedalījušies arī lauksaimniecības pakalpojumu sniedzēji, izglītības iestādes, valsts iestādes, popularizējot savus pakalpojumus, sadarbības un izglītības iespējas.