Latvija izstādē “Zaļā nedēļa” piedalīsies 20. reizi

Latvija būs Berlīnes starptautiskās pārtikas, lauksaimniecības un dārzkopības izstādes Zaļā nedēļa partnervalsts 2015. gadā

Zaļā nedēļa logo

2015. gadā Latvija sevi pieteiks kā partnervalsti Berlīnes starptautiskās pārtikas, lauksaimniecības un dārzkopības izstādē Zaļā nedēļa, šajā gadā ar prieku un lepnumu svinēsim arī 20. gadadienu, kopš piedalāmies šajā izstādē.

Šajā laikā mūsu uzņēmumi izstādē ir lieliski prezentējuši savu produkciju, kā arī parādījuši dažādus sasniegumus lauksaimniecībā, pārtikas produktu ražošanā un tehnoloģiju izmantošanā. Gadu no gada Latvija ir rūpējusies, lai nacionālais kopstends būtu atpazīstams, pamanāms un reprezentatīvs, lai ikviens izstādes apmeklētājs tajā varētu atrast sen iemīļotos produktus un atklāt ko jaunu un pārsteidzošu.
Izstādes partnervalstij tiks pievērsta īpaša uzmanība, un šī ir lieliska iespēja patiesi lepoties gan ar mūsu cilvēkiem un valstī ražoto produkciju, gan arī parādīt plašai starptautiskai publikai, ka Latvija ir viesmīlīga un atvērta valsts. Latvijas kā izstādes Zaļā nedēļa partnervalsts vadmotīvs  ir  Izbaudi Latviju nesteidzoties (vāciski: Lettland – nimm dir die zeit),  kas raksturo Latviju kā vienu no zaļākajām valstīm pasaulē, aicinot ikvienu samazināt dzīves tempu, apstāties, izbaudīt nesteidzīgu atpūtu. Mēs vēlamies popularizēt Latviju kā valsti, kurai ir spēcīgas lauksaimniecības un pārtikas produktu eksporta tradīcijas un ilgtspējīga, uz nākotni vērsta ražošana, kā arī daudzveidīgas tūrisma iespējas.
2015. gadā izstāde notiks no 16. līdz 25. janvārim, kad tās apmeklētāji no visām pasaules valstīm varēs ieraudzīt labāko, ko piedāvā Latvijas lauki, dārzi un pārtikas ražotnes.

zaļā nedēļa logo2