Traktordiena 2016 pulcē tūkstošus

28. maijā jau septīto reizi notika pasākums visiem lauksaimniecības nozares un tehnikas interesentiem, lauku un pilsētu iedzīvotājiem – Traktordiena, šoreiz akcentu liekot uz viedo lauksaimniecību praksē.

Nodibinājums Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai sadarbībā ar partneriem – Latvijas Republikas Zemkopības ministriju, SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru un AS Agrofirma Tērvete laukā Anšķini Tērvetes pagastā uzņēma vairākus tūkstošus interesentu, kas visas dienas garumā varēja vērot pasaulē lielāko un pazīstamāko zīmolu traktoru sacensības piecās jaudas grupās un lauksaimniecības tehnikas praktiskos demonstrējumus. Izglītojošas un izklaidējošas aktivitātes piedāvāja vairāk kā 90 pasākuma dalībnieki – dažādu nozaru uzņēmumi, valsts un nevalstisko organizāciju pārstāvji, lauksaimniecības izglītības iestādes.

Sirsnība un sadarbība, rotaļas un izglītība, bizness un atpūta – it visam atradās vieta plašajos Zemgales laukos, sniedzot saulainas emocijas gan lielam, gan mazam apmeklētājam.

Traktordiena – pasākums visiem, kas mīl Latvijas lauksaimniecību!

 

Uz tikšanos nākamgad – Traktordienā 2017!