Traktordiena 2017 pulcē tūkstošiem lauksaimniekus

Nodibinājuma Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai ikgadēji rīkotais pasākums “Traktordiena 2017 – Viedā lauksaimniecība praksē” šogad arī norisinājās divas dienas – 26. un 27. maijā, Tērvetē – AS “Agrofirma Tērvete” laukā ‘Anšķini’. Pirmajā dienā Traktordiena bija orientēta uz semināriem un bērniem, ko pulcēja Traktordienas ietvaros notiekošais Zaļās jostas vides festivāls. Savukārt otrajā dienā traktordienu apmeklēja tūkstošiem lauksaimnieku ar ģimenēm un saimniecību darbiniekiem.

Traktordienā kā ierasts bija plaši pārstāvēta jaunākā tehnika un tehnoloģijas no daudzskaitlīgiem dalībniekiem, kā arī dažādi piedāvājumi no bankām, apdrošinātājiem un pakalpojumu sniedzējiem. Laukos bija apskatāmi dažādu tehniku demonstrējumi , kalnā – traktoru sacensības, sējumos – sējmašīnu paveiktais, fermā varēja iepazīties ar jaunāko lopkopībā. Pasākumu kuplināja dažnedažādas izklaides iespējas gan lieliem, gan maziem.

Papildus šim visam, katram bija iespēja iejusties karavīra ādā  – apģērbt bruņuvesti un uzkari, iekāpt bruņumašīnā un tēmēt ar ložmetēju.

[ngg_images gallery_ids=”4″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow”]