Atsauksmes

Laimdota Straujuma: Pozitīvas emocijas vakar laukos, kuri ienāca Spīķeros.Liela gados jauno rīdzinieku  interese visur un visu dienu.Paldies laukiem, mežam, zivīm

Nils Ušakovs: Lielisks pasākums “Lauki ienāk Rīgā”. Vakardienas sastrēgumi ir adekvāta cena par šiem svētkiem, kurus apmeklēja aptuveni 30000 cilvēku.

Margo: Tiešām lielisks pasākums – labi organizēts. Nepārspīlēts ar pārlieku daudz eksponātiem – no visa pa nedaudz. Un dzīvnieciņi – cālīši, mazie trusīši, jēriņi, kazlēniņi – pat man pieaugušam cilvēkam sirds silti sitās… arī tehnikas parāde veiksmīga.

Jānis: Pasākums bija tik ļoti labs, ka tiešām vajag arī nākošgad! Lai izdodas!

Guna Aire: Labākais pasākums, kurā pēdējā laikā esmu piedalījusies.

Ieva Lūka: Šodien #Lauki_ienāk_pilsētā ieraudzījām,izpētījām,nogaršojām,izmēģinājām tik daudz interesantu…

Ezis: Un vispār jauki, ka pilsētniekiem parāda cik burvīgi ir lauki.

Zanda: Ir tā, ka … Lauki varēja neiziet no pilsētas! Fantastisks pasākums . PALDIES!

Oskars Valainis: Pēdējie kausi ar zemi un varējām doties mājās pēc lieliskā “Lauki ienāk pilsētā”

Zane Jaundžeikere: Prieks, ka Rīgā notiek kkas tāds kā #LaukiPilsētā. Rīdzinieki jau sen to bija pelnījuši, tā viņiem vajag 🙂 nudien mīlīgs pasākums.

Evija: Paldies par izglītojošo un izklaidējošo programmu #Lauki_ienāk_pilsētā. kazas, cūkas, govis rokas stiepiena attālumā. strausa ola – topā!

Aivars Borovkovs: Spīķeros kārtējais izcilais pasakums ģimenēm, bērniem, pilsētniekiem – Lauki ienāk pilsētā. Visiem iesaku!

Viesturs Silenieks: Labākais pasākums šogad Rīgā bērniem: Lauki ienāk pilsētā http://www.laukiienakpilseta.lv/

LAD: LAD priecīgs par dalību pasākumā “Lauki ienāk pilsētā” #laukiienakpilseta:daudz radošu un aizrautīgu apmeklētāju

LAD direktore Anna Vītola-Helviga: Prieks, ka lauki ienāk pilsētā, ka apmeklētāju pulks ir tik liels un interese arī pilsētnieku vidū ir tik liela.

Doloresa Lapiņa: Lieliski iespaidi un pozitīvisma deva no “Lauki ienāk pilsētā”. Prieks, ka varēju būt kaut neliela daļiņa no superīgā pasākuma.

Agrocredit: Visu cieņu Rihardam un @FLLA_LV komandai par sestdienas pasākumu. Jaudīgi, iespaidīgi un noderīgi LV lauksaimniecības tēla spodrināšanai.

Sandra Kalniete: Sešas stundas šodien pavadīju Daugavmalā pie Spīķeriem, kur notika pasākums “Lauki ienāk pilsētā”. Bravo.

Spēkozols: Rīgā, krastmalā @Mammadaba stendā satiku simtiem jaunu priedīšu! Lauki un mežs ienāk pilsētā!

Aivita:  pasākums bija izdevies. 🙂

Ruta Eglīte: Manuprat, viens no svetigaakajiem un labakajiem pasakumiem gan prieksh berniem, gan vecakiem. : Lauki ienak pilseta

Laura Kirsanova: Lauki ir ienākuši Rīgā un izskatās ka pilsētniekiem patīk 🙂